VOORWIEL SHIMANO NAAFDYNAMO V-BRAKE&DISK CENTERLOCK QR UITVAL28 INCH 622
28 inch voorwiel met Shimano naafdynamo, geschikt voor e-bikes met V-brake of Centerlock remmen. Nu met 1 jaar garantie. Bestel direct online!
Uitstekend
4,7
Stel een vraag over dit product
Wil je liever persoonlijk contact voordat je een keuze maakt, of is er nog iets on duidelijk?
Openingstijden
Wo – Vrij / 13:00 – 18:00
Za 10:00 – 17:00
Probeer in de winkel
Kom naar de showroom (betreft alleen voor fietsen)
Openingstijden
Wo – Vrij / 13:00 – 18:00
Za 10:00 – 17:00
Beschrijving
Dit 28 inch voorwiel, met een 622 mm velgmaat, is ideaal voor e-bikes en stadsfietsen. Het is uitgerust met een krachtige Shimano naafdynamo van 6V en 3 Watt. Je kunt direct verlichting aansluiten, zodat je overal goed zichtbaar bent. Deze naafdynamo voorkomt lege batterijen in je fietsverlichting. Dankzij de zwarte spaken heeft het wiel een strakke uitstraling. Door de compatibiliteit met velgrem (V-brake) รฉn Centerlock-schijfrem heb je veel montageopties. Het quickrelease (QR) systeem zorgt ervoor dat je het wiel snel en eenvoudig kunt monteren of verwijderen. Dit wiel is geschikt voor e-bikes en stadsfietsen met een uitvaleinde, die passen op een QR-systeem. Controleer vooraf altijd of jouw fiets geschikt is voor een 28 inch voorwiel met uitvalnaaf, V-brake of disc Centerlock. Het wiel is nieuw en wordt geleverd met 1 jaar fabrieksgarantie.
SHIMANO NAAFDYNAMO UITVAL DISC 6V/3 WATT ZWART